Wikipedia

Wikipedia 2.0.102-r-2015-05-14

Oficjalna aplikacja Wikipedii na Androida

Zalety

  • Możliwość zapisania artykułów na później
  • Czytelny i prosty interfejs

Wady

  • Nie ma zbyt wiele opcji

Bardzo dobry
8

Wikipedia na Android to oficjalna aplikacja popularnej encyklopedii Wikipedia, dostępnej w internecie. Dzięki aplikacji Wikipedia masz dostęp do ogromnej bazy danych bezpośrednio z telefonu lub tabletu. Możesz więc w każdej chwili znaleźć rozwiązanie problemu, który akurat Cię nurtuje.

Do korzystania z Wikipedii na Android potrzebne jest połączenie z internetem. Aplikacja pozwoli Ci jednak zapisać interesujące strony na później tak, aby przeczytać je offline. Aplikacja Wikipedia umożliwia także przeglądanie historii otwieranych artykułów, w razie gdybyś chciał wrócić do wcześniej przeglądanego tematu.

Inną ciekawą opcją jest funkcja "w pobliżu". Za jej pomocą znajdziesz ciekawe artykuły z encyklopedii, które dotyczą Twojej najbliższej okolicy. Opisują one najczęściej warte zobaczenia zabytki, parki, czy pomniki.

Wikipedia na Android to obowiązkowa aplikacja dla wszystkich osób, którzy często potrzebują dotrzeć do wartościowej, encyklopedycznej wiedzy. W szczególności przyda się ona uczniom i studentom.

Najczęściej pobierane Edukacja i nauka na android

Więcej
Wikipedia

Download

Wikipedia 2.0.102-r-2015-05-14

Opinie użytkowników o Wikipedia